WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#1 2017-01-10 11:35:06

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Jest tu kto?

Witam wszystkich, którzy czasem (raz w roku może?) zajrzą na to forum, które nie przetrwało próby czasu!
Zauważyłam, że raz na jakiś czas, ktoś odezwie się w forumowym chatboxie, ale tam, jak wiecie, wiadomości znikają.
Przeglądając stare posty uznałam, że fajnie byłoby spróbować, chociaż w niewielkim stopniu, odnowić kontakt, bo pamiętam, że swego czasu bardzo lubiłam tu wchodzić i się udzielać.
A więc.. Co tam u Was? Ostatnie, sensowne wątki aktywne były w 2014 roku, więc jestem ciekawa, gdzie was po prostu życie poniosło?
(nie, żebym się spodziewałą dużo odpowiedzi xDDDD)

Offline

 

#2 2017-01-15 19:58:16

 FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Skąd: I'm the wind
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 6423
Punktów :   32 

Re: Jest tu kto?

Dobrze, że zauważyłem ten post jakimś cudem, ale proszę, oto gdzie mnie wiart zaprowadził
Ukończyłem jakoś to moje nieszczęsne technikum, powędrowałem na filologię angielską na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (Bydgoszcz). Dojeżdżam jednak z Inowrocławia, więc codziennie mam minus dwie godziny z życiorysu na same dojazdy...do tego same studia mi średnio leżą. Ale nieważne. Ogólnie w życiu jestem w dosyć dziwnym miejscu :v
Ostatnio zacząłem sobie pisać mini recenzje na innym forum, jak będzie jakiś odzew to dam link, a może kiedyś nawet coś innego ciekawego zrobię
Kanał na YT praktycznie umarł śmiercią naturalną jakieś 2 lata temu, w sumie prawie 3. Może jak kiedyś będzie mi się chciało to wrócę do tego, ale póki co...nie.
Bas właściwie sobie odpuściłem, z zespołu też nici. Co prawda co jakiś czas wpadnie wena i się coś napisze, ale to nie jest jakoś często.
W sumie chyba nic więcej do powiedzenia nie mam, zostawię może poniżej jedynie wszelkie różne formy kontaktu ze mną jakby komuś się nudziło albo coś
Skype - planetwide.suicide
email - dawidusfcd@gmail.com
GG - 109 675 66 (ostrzeżenie - strasznie rzadko tam zaglądam)
Steam - http://steamcommunity.com/id/S41NTtm
O coś typu telefon albo fejs prosić przez jedno z tych

PS. Tak mnie naszło właśnie jakim ja dupkiem potrafiłem tutaj być ;-;


Nie przyznaję się do niczego co tutaj napisałem lmao

Offline

 

#3 2017-02-05 16:35:09

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Jest tu kto?

FlyingTanker napisał:

Dobrze, że zauważyłem ten post jakimś cudem, ale proszę, oto gdzie mnie wiart zaprowadził
Ukończyłem jakoś to moje nieszczęsne technikum, powędrowałem na filologię angielską na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (Bydgoszcz). Dojeżdżam jednak z Inowrocławia, więc codziennie mam minus dwie godziny z życiorysu na same dojazdy...do tego same studia mi średnio leżą. Ale nieważne. Ogólnie w życiu jestem w dosyć dziwnym miejscu :v
;

A nie myślałeś o przeprowadzce? Wiadomo, koszty, ale stancja ze znajomymi może by aż tak drogo nie wyszła (od biedy mógłby być i akademik, przynajmniej byłoby ciekawie ), a twoja doba stałaby się dłuższa

FlyingTanker napisał:

Ostatnio zacząłem sobie pisać mini recenzje na innym forum, jak będzie jakiś odzew to dam link, a może kiedyś nawet coś innego ciekawego zrobię

Recenzje czego :3?

FlyingTanker napisał:

PS. Tak mnie naszło właśnie jakim ja dupkiem potrafiłem tutaj być ;-;

Hahha, mi się wydaje, że byłam strasznie przmądrzała XD Akurat w tym chyba się zmieniłam na lepsze. Chociaż, jak każda kobieta, lubię mieć rację

(A teraz idę poszperać w starszych wątkach, czytając moje posty z zażenowaniem...)

Offline

 

#4 2017-02-05 21:49:01

 FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Skąd: I'm the wind
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 6423
Punktów :   32 

Re: Jest tu kto?

1. Teoretycznie nie byłby to zły pomysł, tylko...trochę za późno mi się przypomniało na to XD
2. Wyrosłem na prawdziwego nerda, także póki co głównie gry. Ale zdarzyło mi się napisać mini reckę ekranizacji Assasins Creed, a jak się skończy obecny sezon The Flash to też się za to wezmę
3. Ja sobie akurat nie przypominam byś była przemądrzała. Tylko, że ja bywałem xD
4. Teraz...też to zrobię i się pośmieję z samego siebie


Nie przyznaję się do niczego co tutaj napisałem lmao

Offline

 

#5 2018-06-22 04:30:43

 OWEN OWEN OWEN

Zaginiony Moderator

13456961
Call me!
Skąd: ŁDZ
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 9352
Punktów :   52 
WWW

Re: Jest tu kto?

Dobry, jest czwarta rano, piszę z telefonu, nie wiem czemu nie chce z tym poczekać do rana xD

No to tak, od paru dni 21 na karku. Aktualnie nie studiuję ale w październiku wracam na mój kierunek, produkcja i realizacja dźwiękowa, Łódź. I nadal tu mieszkam chociaż prawie wylądowałem w Rugby, UK.
Mój zespół po wielu przegrupowaniach rozpadł się zaraz przed pierwszym, niezależnym, solowym koncertem xD Za to *plot twist* poszedłem w muzykę solo, konkretniej mówiąc w rap. I nawet spoko idzie, wydałem pierwszy nielegal, zdarzyło się parę kawałków po kilka tysięcy wejść, gram okazjonalnie tu i tam, nawet zaliczyłem swój pierwszy headlinerowy koncert. No czyli można w sumie powiedzieć że jestem już na jakimś levelu lokalnego fejmu.
Vlogi zabiłem i raczej do nich prędko nie wrócę xD Za to mój kanał na YT to teraz wysypisko memów i jakichś różnych dyrdymołów.
Poleciałem mocno w bycie, jakby to nazwać... Personą internetową xD Skończyła się epoka for internetowych to od razu zacząłem latać po grupach na fejsbuku, najlepiej mnie kojarzą na Undead Army gdzie pieszczotliwie nazywamy nasz krąg "starociotami".
Tak żeby podtrzymywać kontakt z kimś stąd to w sumie udało mi się z Mać... Pardon, Duncanem XD

Skype: (nadal jak w profilu xD) skowronzbych
Instagram: zackzzk
Snapchat: zacharyncognito

Pamiętam że ostatni raz jak tutaj kopałem to chyba napisałem że trochę tu posiedzę po czym od razu znikłem, więc tym razem nie peszę xD
Tu jest ogółem post jakby mnie złapało na jakieś nostalgiczne wypocinki czy jest jakiś generalny offtop? Bo nie chce śmiecić żeby ewentualni przyszli archeolodzy nie musieli szukać xD

A, noi jak widać nie używam już prawie żadnych emotek oprócz różnych wariacji iksde... xD


"I don't know Eddy, how can my feet smell if they don't have noses?" ~ Ed

Offline

 

#6 2018-06-25 20:10:51

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Jest tu kto?

Hej! Generalnie można pisać tu, jak chce się pogadać i się w miarę wchodzi tu xD
Miło Cię tu znowu widzieć, nawet jeżeli było to jednorazowe wejście
Podrzucisz jakieś swoje kawałki? Generalnie rapu na codzień nie słucham, ale czasem lubię. Tylko musi mi ktoś coś polecić
(Dodałabym Cię na snapie, ale pewnie nie wejdziesz tu i nie ogarniesz, że to ja xD)

Offline

 

#7 2018-06-28 18:50:03

 FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Skąd: I'm the wind
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 6423
Punktów :   32 

Re: Jest tu kto?

Ogólnie to Owen zorganizował akcję, aby włazić na różne grupy na fejsie i się pytać czy ludzie kojarzą to forum. O wszystkim raportuje mi i niejakiemu Duncanowi. Zapraszam do przyłączenia się do grupy "obserwatorów" xD


Nie przyznaję się do niczego co tutaj napisałem lmao

Offline

 

#8 2018-06-29 02:02:38

 OWEN OWEN OWEN

Zaginiony Moderator

13456961
Call me!
Skąd: ŁDZ
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 9352
Punktów :   52 
WWW

Re: Jest tu kto?

Nah nah, za duża nostalgia mnie złapała chyba żeby to było jednorazowe xD
Pokojarze, zapraszam na snapa szerdecznie! Tylko z góry ostrzegam przed moim "wyszukanym" poczuciem humoru jakie wstawiam na MyStory XD
A tutaj moje kawałeczki. Tylko że na różnych kawałkach inaczej kombinuje to pogrupuje. Do wybory do koloru, żeby nie było że na ślepo xD

Tutaj taka luźna popisówka:
https://www.youtube.com/watch?v=iKWKbs9ZoVY

To jest tak zwany "wkurwiony Zack" xD I uwaga, widać mnie bo klip:
https://www.youtube.com/watch?v=qZ_ahAxJdN0Y

To jest chyba mój największy hicior, polityczna gadka:
https://www.youtube.com/watch?v=a0r6UVYDWUs

Smutne rzeczy:
https://www.youtube.com/watch?v=qoFi4D9uvyY

Imprezowe rzeczy:
https://www.youtube.com/watch?v=gA6vy1sWhb0

A co do konfy to podbijam i potwierdzam, jestem na queście odnalezienia tej paczki XD

Ostatnio edytowany przez OWEN OWEN OWEN (2018-06-29 02:04:40)


"I don't know Eddy, how can my feet smell if they don't have noses?" ~ Ed

Offline

 

#9 2018-06-29 16:13:37

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Jest tu kto?

Ja pamiętam Duncana, jeżeli mówimy o tym samym człowiekiem! To jeden z OG ludzi!

Przesłuchałam pierwszy kawałek i podoba mi się W najbliższym czasie posłucham więcej, ale, z perspektywy osoby, która rapu słucha rzadko, mega!

To dodaję na snapie B)

Offline

 

#10 2018-07-01 03:42:06

 OWEN OWEN OWEN

Zaginiony Moderator

13456961
Call me!
Skąd: ŁDZ
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 9352
Punktów :   52 
WWW

Re: Jest tu kto?

Gwen napisał:

z perspektywy osoby, która rapu słucha rzadko, mega!

Dziękuję ślicznie! <3
Ponoć moją domeną jest robienie rapu dla ludzi co nie słuchają rapu XD
Słyszałem też opinie że szczególnie podchodzę ludziom którzy w ogóle nie lubią rapu XD I jestem w stanie to zrozumieć ale to większa filozofia na którą może odkopię jakiś wątek albo założę całkiem nowy jakby Was to interesowało


"I don't know Eddy, how can my feet smell if they don't have noses?" ~ Ed

Offline

 

#11 2018-07-02 20:20:50

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Jest tu kto?

Mnie to interesuje Jak Ci się zechce, to podziel się tą filozofią

Offline

 

#12 2018-07-03 23:23:13

 FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Skąd: I'm the wind
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 6423
Punktów :   32 

Re: Jest tu kto?

W sumie piszę tutaj tylko po to, by cała pierwsza strona była zapełniona moimi ostatnimi wiadomościami. I żebym miał 6k postów. Nie mam tu nic do dodania. Nie żeby był tutaj jakiś aktywny mod, jakikolwiek...nie licząc mnie oczywiście.
Ale żeby nie było, że ten post jest czystym spamem dodam, że z chęcią posłucham co siedzi panu Owenowi w głowie


Nie przyznaję się do niczego co tutaj napisałem lmao

Offline

 

#13 2018-07-07 20:46:32

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Jest tu kto?

Gratuluję 6k postów xD. Szczególnie, że nie ma tu dużo możliwości, żeby ich "nabijać", bo zwykle sami prowadzimy dialog xD

Offline

 

#14 2018-07-07 20:56:13

 FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Skąd: I'm the wind
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 6423
Punktów :   32 

Re: Jest tu kto?

A dziękuję, dziękuję. Największe osiągnięcie życia, tak jakby xD


Nie przyznaję się do niczego co tutaj napisałem lmao

Offline

 

#15 2018-07-09 15:04:33

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Jest tu kto?

Teraz z tej perspektywy, każde osiągnięcie będzie wydawało się drobnostką

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora