WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#1 2014-01-10 21:41:01

FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Punktów :   32 

Deponent

Więc...AKHEM...
Ponieważ pan potrójne O zareklamował swój już zespół, to i ja dorzucę projekt muzyczny, którego jestem częścią. Sam twór zwie się Deponent (pierwotnie znany jako Anxious).
Trójka młodych chłopaków rozsianych po kraju, która za cel obrała sobie podbój polskiej undergroundowej sceny metalu w przyszłości. Podobnie jak Owen, w moim tworze jestem odpowiedzialny za bas (chociaż doczekam się jeszcze funkcji wokali wspierających). Obecnie zajmujemy się re-recordem nagranych przez nas wcześniej utworów, plus nagranie nowych coverów. Ponieważ tego trochę mamy, nie będę wam wysyłał linków do poszczególnych utworów, tylko link do samego kanału oraz profilu na książkomordzie.

Youtube - http://www.youtube.com/user/deponentofficial
Facebook - https://www.facebook.com/deponentofficial

Miłego słuchania życzę!

(koniec chamskiej reklamy)

Tutaj podobno była kiedyś sygnatura. Nie wiem gdzie przepadła, ale mogę zagwarantować, że była jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek byś zobaczył/a.

#2 2014-01-11 12:27:53

Gwen

Administrator

564781
Punktów :   55 

Re: Deponent

Całkiem ciekawie brzmicie! Co prawda, na razie przesłuchałam zaledwie jeden utwór, bo za bardzo nie mam czasu, ale przy najbliższej okazji ogarnę więcej. Chętnie zobaczę, jak to się wszystko rozwinie.

#3 2014-01-11 20:05:47

FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Punktów :   32 

Re: Deponent

Dziękuję za pozytywną opinię. Strzelam, że odsłuchałaś Into & Run (no co, najnowsze...)

Tutaj podobno była kiedyś sygnatura. Nie wiem gdzie przepadła, ale mogę zagwarantować, że była jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek byś zobaczył/a.

Stopka forum

RSS