WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#1 2012-10-26 18:53:56

 Tiffany

prawdziwy obozowicz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 642
Punktów :   

5 sezon TP?

On June 28, 2011, Christian Potenza mentioned an upcoming season of Total Drama. This was the first time a cast member mentioned a fifth season to the public. One year later on July 19, 2012, Christian Potenza announced the fifth season in an interview with Tom McGillis, saying that Season 5 would be very similar to Total Drama Island and Total Drama: Revenge of the Island, due to the high worldwide ratings of the latter. That means that this season will take place in a single location once again (unlike Total Drama World Tour). This season will bring back the traditional length of 26 episodes, and is already in production for a 2013 release date. The first thirteen episodes will be an all-star season with the existing cast and the following thirteen episodes will introduce a whole new cast of characters. It is possible that the theme for this season will be "Heroes vs. Villains".
Z Wikipedii.

Offline

 

#2 2012-10-26 19:08:33

 Tasuke

Virtual Ciel

Skąd: To, gdzie sie teraz drapiesz.
Zarejestrowany: 2012-03-20
Posty: 727
Punktów :   
WWW

Re: 5 sezon TP?

Jedno pewnie- obejrzę pierwsze 3 odcinki. Jeśli mi się spodoba to oglądam a jeśli nie to... (Dum, dum, dum, dum...)  Jeszcze nie wiadomo czy to prawda, jednak wiadomo że większej klapy od 4 serii nie będzie. (To się skończy w tym samym czasie co fillery naruto. ;p) Więc myślę że jakoś będzie można to obejrzeć, czekać trochę będzie trzeba. Ja nie będę się jarać patrząc codziennie w wiki czy są  jakieś nowe wiadomości. xd


2017, DAMN

Offline

 

#3 2012-10-26 19:12:33

 Tiffany

prawdziwy obozowicz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 642
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

To jest prawda. Sam Christian Potenza to potwierdził. :3

Offline

 

#4 2012-10-30 17:53:55

 Naughty

prawdziwy obozowicz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 888
Punktów :   11 

Re: 5 sezon TP?

Cóż mam nadzieje ze nie zawiodę się jak
w przypadku czwartego sezonu Zrobię tak samo jak Tasuke ale jakoś nie porywa mnie ta wiadomość.
Może dlatego iż spodziewałam się kontynuacji . Starzy obozowicze + nowi  ciekawe jak to będzie wyglądać .
Tyle można paringów stworzyć  ciekawi mnie jedna rzecz (Czy będzie Sierra i Alejandro ) Oczywiście jako człowiek a nie robot x.x Bo czekam na interesujące z Heather i Alejandro konflikty 
(No nie przeszło mi nadal ;D)


http://i40.tinypic.com/4v5qhh.gif

Offline

 

#5 2013-02-22 10:49:46

 baltazar

obozowicz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 68

Re: 5 sezon TP?

Total Drama All-Stars (w wol. tłum. Totalna Porażka: Wszystkie Gwiazdy) to piąta seria z cyklu Totalnej Porażki.

Fabuła i potwierdzone informacjeEdytuj

Pierwsze informacje o tym sezonie podał Tom McGillis 19.07.2012 r. w dwuczęściowym wywiadzie  z Christianem Pontenzą (odtwórca roli Chrisa w wersji angielskiej). Sezon ma się odbyć ponownie na Wawanakwie i ma być podobny do sezonu pierwszego i czwartego.

Kolejne wzmianki o piątym sezonie zostały ogłoszone na blogu Toma McGill'sa - "ReFresh". Potwierdzono tam, że sezon piąty będzie miał tradycyjną długość odcinków - 26. Sezon będzie się dzielił na dwie części - w pierwszej wystąpią zawodnicy znani z poprzednich sezonów (pierwsze trzynaście odcinków) którzy będą rywalizowali na zasadzie teleturnieju "Heroes vs Villains" - tzn. zostaną podzieleni na dobrych i złych. Od tego pochodzą też nazwy drużyn - Heroic Hamsters (Bohaterskie Chomiki) oraz Villainous Vultures (Złośliwe Sępy).

Jakiś czas później Christian Potenza na swoim fanpage'u na Facebooku ogłosił, że sesje nagraniowe do sezonu piątego zostały zaplanowane na grudzień 2012. Tego samego dnia, Drew Nelson na swoim fanpage'u potwierdził obecność Duncana w tym sezonie.

Temat przewodni piątego sezonu - "Heroes vs Villains" został potwierdzony przez australijską telewizję ABC3 dnia 19.12.2012.

Dnia 28.01.2013 na oficjalnej stronie Cartoon Network (ang.)  został ogłoszony tytuł piątego sezonu - Total Drama All Stars.

W kolejnym filmie na kanale YouTube Christiana Potenzy zostały potwierdzone niektóre postacie oraz nowy dubbingowiec Alejandro wersji angielskiej - Alex House.

Zatwierdzone postacieEdytuj

3 lutego 2013 roku ogłoszono listę postaci które wystąpią w sezonie piatym:
■Alejandro
■Cameron
■Courtney
■Duncan
■Gwen
■Heather
■Jo
■Lightning
■Lindsay
■Mike
■Sam
■Scott
■Sierra
■Zoey

Ciekawostki

Dziewiąty odcinek tej serii będzie setnym w historii trwania wszystkich seriali.

Tyle piszą na stronie Wiki o nowej serii.

Offline

 

#6 2013-02-22 15:42:58

spike

początkujący obozowicz

Zarejestrowany: 2011-07-07
Posty: 39
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

Gwen, Sierra, Cameron, Scott - nienawidzę ich. Po co tu oni. A gdzie naprawdę fajne postacie takie jak Cody, Noah, Leshawna, DJ, Anna Maria, B , Dawn, Dakota (nie jako mutant), Bridgette

Ostatnio edytowany przez spike (2013-02-22 15:48:06)

Offline

 

#7 2013-02-24 12:55:33

 Tiffany

prawdziwy obozowicz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 642
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

Będzie Sierra! *O*

Offline

 

#8 2013-02-25 14:33:26

 baltazar

obozowicz

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 68

Re: 5 sezon TP?

Ja mam nadzieje że ten sezon 5 będzie o wiele lepszy niż 4 seria bo są najbardziej charakterysteczne postacie tej seri jak Alejandro,Courtney,Duncan,Gwen,Heather,Lindsay, Sierra których mi najbardziej brakowało w 4 serii
ja bym jeszcze dodał kilka postaci których brakuje mi na tej wstępnej liście uczestników sezonu5 :Bridgette,Ezekiel,Harold,Izzy,Noah,Owen,Dawn,Cody,B,Harold a wy kogo byście jeszcze dodali?

Offline

 

#9 2013-03-05 14:24:28

 Naughty

prawdziwy obozowicz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 888
Punktów :   11 

Re: 5 sezon TP?

Heather będzie cudownie *.*  Jednakże czemu tego debilnego Scotta i Camerona
dodali? -,- No i jeszcze ta cała Joe. Gdzie , Dawn ,Cody, Noah, Owen , Geoff ,:Bridgette
Joe nigdy nie dorówna Heather. Jest marna jak ten cały Scott . Cieszę się ze pojawi się Al mam nadzieje jednak ze w początkowej wersji bo robota nie zniosę. Choć informacje mogą zawsze ulec zmianie
No i reszta postaci :
Harold- aż się dziwie ze go chcę. Jednakże te jego wpadki xD

Izzy- Świruska *.*
Nie no ale Gwen zawsze jest a czemu miałoby być odwrotnie?
zamiast niej to ja proszę o Trenta.
Kogo bym jeszcze wywaliła ?  Lightning! On musi odejść przecież to zwyczajny idiota.
DJ- Taki spokojny


http://i40.tinypic.com/4v5qhh.gif

Offline

 

#10 2013-03-06 00:15:51

spike

początkujący obozowicz

Zarejestrowany: 2011-07-07
Posty: 39
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

Lightning jeszcze ujdzie. Ale Gwen, Scotta, Camerona i Sierre zapakowałbym do paczki i wysłał jak najdalej np. do Zimbabwe. I przysłałbym im do towarzystwa jeszcze Trenta, Katie i Sadie. Z drugiej strony czym mieszkańcy Zimbabwe żeby im tą bandę podrzucać. To może na biegun południowy. Chociaż nie, nie chcę męczyć pingwinów. No cóż, zostaje tylko kosmos.

Offline

 

#11 2013-03-06 18:38:26

 Naughty

prawdziwy obozowicz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 888
Punktów :   11 

Re: 5 sezon TP?

Trent jest całkiem w porządku. Nie popieram jednak jego gustu względem dziewczyny ;/
Jednakże to nie temat na to. Lightning nic nie poradzę tak na mnie on działa (negatywnie) lecz już wolę go od Camerona. Od niego to każdy jest lepszy 

Mam nadzieję ze informacje te nie są końcowe. Zobaczymy jak będzie to wyglądać.
ale ja CHCE OWENA! dawać mi go. Zamiast kretyńskiego Scotta


http://i40.tinypic.com/4v5qhh.gif

Offline

 

#12 2013-03-06 20:15:02

spike

początkujący obozowicz

Zarejestrowany: 2011-07-07
Posty: 39
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

Ja za Owenem nie przepadam i cieszę się, że będzie choć 1 sezon bez niego. Ale gdybym miał wybierać pomiędzy nim a takim Scottem to 1000 razy bardziej wolę grubasa.

Offline

 

#13 2013-04-03 18:52:40

 Tarou.

Kruki w ciastku.

39333359
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 1203
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

Zoey, Gwen, Heather - huraa. Cameron, Lightning, Courtney - buuu, mam nadzieję, że oni szybko wylecą, arrgh, ale w sumie ciekawy pomysł, żeby połączyć stare postacie z nowymi, zobaczymy, co z tego będzie.

Offline

 

#14 2013-05-31 10:45:55

Violett121

obozowicz

Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 66
Punktów :   

Re: 5 sezon TP?

Będzie Heather ! I Al ! I Courtney ! I Duncan ! (mam cichą nadzieję , że Duncan wróci do Courtney , niestety to graniczy z niemożliwym ) Ale uważam , że sezon będzie ostry ! I nie mogę się doczekać jak znowu zobaczę moje ulubione postacie


Nie jedz , to dla gości!

Offline

 

#15 2013-07-06 19:46:38

 Naughty

prawdziwy obozowicz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 888
Punktów :   11 

Re: 5 sezon TP?

Duncan i Courtney? Kiedyś powiedziałabym zdecydowanie (TAK!!)
ale teraz całkowicie tego nie widzę. Bo jakby to wyglądało?
Słuchaj Courtney wolę ciebie, co ty na to?
TAK GIN GWEN!
Stracili urok który w sobie mieli. Wszystko z czasem ulega zmianie
ten związek nie miałby już tego "czegoś" co zostało zniszczone na
rzecz skoku w bok Duncana.
Ps: I debilnego charakteru Courtney
Z tymi ulubionymi postaciami cóż ja bym nie była taka prędka.


http://i40.tinypic.com/4v5qhh.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora