WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#1 2017-01-10 11:35:06

Gwen

Administrator

564781
Punktów :   55 

Jest tu kto?

Witam wszystkich, którzy czasem (raz w roku może?) zajrzą na to forum, które nie przetrwało próby czasu!
Zauważyłam, że raz na jakiś czas, ktoś odezwie się w forumowym chatboxie, ale tam, jak wiecie, wiadomości znikają.
Przeglądając stare posty uznałam, że fajnie byłoby spróbować, chociaż w niewielkim stopniu, odnowić kontakt, bo pamiętam, że swego czasu bardzo lubiłam tu wchodzić i się udzielać.
A więc.. Co tam u Was? Ostatnie, sensowne wątki aktywne były w 2014 roku, więc jestem ciekawa, gdzie was po prostu życie poniosło?
(nie, żebym się spodziewałą dużo odpowiedzi xDDDD)

#2 2017-01-15 19:58:16

FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Punktów :   32 

Re: Jest tu kto?

Dobrze, że zauważyłem ten post jakimś cudem, ale proszę, oto gdzie mnie wiart zaprowadził
Ukończyłem jakoś to moje nieszczęsne technikum, powędrowałem na filologię angielską na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (Bydgoszcz). Dojeżdżam jednak z Inowrocławia, więc codziennie mam minus dwie godziny z życiorysu na same dojazdy...do tego same studia mi średnio leżą. Ale nieważne. Ogólnie w życiu jestem w dosyć dziwnym miejscu :v
Ostatnio zacząłem sobie pisać mini recenzje na innym forum, jak będzie jakiś odzew to dam link, a może kiedyś nawet coś innego ciekawego zrobię
Kanał na YT praktycznie umarł śmiercią naturalną jakieś 2 lata temu, w sumie prawie 3. Może jak kiedyś będzie mi się chciało to wrócę do tego, ale póki co...nie.
Bas właściwie sobie odpuściłem, z zespołu też nici. Co prawda co jakiś czas wpadnie wena i się coś napisze, ale to nie jest jakoś często.
W sumie chyba nic więcej do powiedzenia nie mam, zostawię może poniżej jedynie wszelkie różne formy kontaktu ze mną jakby komuś się nudziło albo coś
Skype - planetwide.suicide
email - dawidusfcd@gmail.com
GG - 109 675 66 (ostrzeżenie - strasznie rzadko tam zaglądam)
Steam - http://steamcommunity.com/id/S41NTtm
O coś typu telefon albo fejs prosić przez jedno z tych

PS. Tak mnie naszło właśnie jakim ja dupkiem potrafiłem tutaj być ;-;

Tutaj podobno była kiedyś sygnatura. Nie wiem gdzie przepadła, ale mogę zagwarantować, że była jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek byś zobaczył/a.

#3 2017-02-05 16:35:09

Gwen

Administrator

564781
Punktów :   55 

FlyingTanker napisał:

Dobrze, że zauważyłem ten post jakimś cudem, ale proszę, oto gdzie mnie wiart zaprowadził
Ukończyłem jakoś to moje nieszczęsne technikum, powędrowałem na filologię angielską na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (Bydgoszcz). Dojeżdżam jednak z Inowrocławia, więc codziennie mam minus dwie godziny z życiorysu na same dojazdy...do tego same studia mi średnio leżą. Ale nieważne. Ogólnie w życiu jestem w dosyć dziwnym miejscu :v
;

A nie myślałeś o przeprowadzce? Wiadomo, koszty, ale stancja ze znajomymi może by aż tak drogo nie wyszła (od biedy mógłby być i akademik, przynajmniej byłoby ciekawie ), a twoja doba stałaby się dłuższa

FlyingTanker napisał:

Ostatnio zacząłem sobie pisać mini recenzje na innym forum, jak będzie jakiś odzew to dam link, a może kiedyś nawet coś innego ciekawego zrobię

Recenzje czego :3?

FlyingTanker napisał:

PS. Tak mnie naszło właśnie jakim ja dupkiem potrafiłem tutaj być ;-;

Hahha, mi się wydaje, że byłam strasznie przmądrzała XD Akurat w tym chyba się zmieniłam na lepsze. Chociaż, jak każda kobieta, lubię mieć rację

(A teraz idę poszperać w starszych wątkach, czytając moje posty z zażenowaniem...)

#4 2017-02-05 21:49:01

FlyingTanker

Indiana Jones

10967566
Call me!
Punktów :   32 

1. Teoretycznie nie byłby to zły pomysł, tylko...trochę za późno mi się przypomniało na to XD
2. Wyrosłem na prawdziwego nerda, także póki co głównie gry. Ale zdarzyło mi się napisać mini reckę ekranizacji Assasins Creed, a jak się skończy obecny sezon The Flash to też się za to wezmę
3. Ja sobie akurat nie przypominam byś była przemądrzała. Tylko, że ja bywałem xD
4. Teraz...też to zrobię i się pośmieję z samego siebie

Tutaj podobno była kiedyś sygnatura. Nie wiem gdzie przepadła, ale mogę zagwarantować, że była jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek byś zobaczył/a.

Stopka forum

RSS